↵ powrót do listy


2022-02-28 00:36

„Nasi” na Kongresie Wyzwań Zdrowotnych 2022

PIIM Partnerem Instytucjonalnym VII Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (HCC2022).

Kongres odbędzie się w terminie 3-4 marca br., stacjonarnie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach i formule online.

Strona wydarzenia: https://www.hccongress.pl/2022/pl/

Wśród zaproszonych gości są m.in. Tomasz Zieliński (Wiceprezes PIIM) oraz Rafał Dunal (Wiceprezes PIIM), Bartłomiej Łukasz Chmielowiec (Rzecznik Praw Pacjenta), konsultanci krajowi różnych dziedzin (reumatologia, neurologia), prezesi polskich towarzystw medycznych, a także rektorzy najważniejszych uczelni medycznych w kraju. 

Agenda kongresu składa się z kilkudziesięciu tematów, podzielonych na bloki, zarówno ściśle związanych z medycyną jak i techniką medyczną. Wśród nich znajdziemy m.in. tematy dotyczące:

  • Kluczowe wyzwania stojące przed polityką zdrowotną państwa
  • Neurologia, rak piersi, szczepienia, onkologia, choroba Parkinsona, choroby otyłości, choroby rzadkie, choroby autoimmunologiczne, hematologia, okulistyka, kardiologia,
  • Szpitalnictwo w czasach rewolucji, zarządzanie szpitalami, modele opieki zdrowotnej, inteligentny szpital przyszłości, 
  • Wyzwania e-Zdrowia, cyfrowa transformacja w medycynie, Start-upy, Sztuczna Inteligencja, Telemedycyna, Rewolucja technologiczna w medycynie
  • Wyroby medyczne, polityka lekowa
  • Wprowadzenie klasyfikacji chorób ICD11
  • Gala VII Kongresu Wyzwań Zdrowotnych, Kształcenie kadr

i wiele innych ciekawych tematów.

Serdecznie zapraszamy!

Strona wydarzenia: https://www.hccongress.pl/2022/pl/
REJESTRACJA 

W związku z panującą pandemią COVID-19 oraz obostrzeniami z nią związanymi, wszystkie osoby poza Prelegentami zobowiązane są dokonać rejestracji.

Prosimy o indywidualne przesłanie vouchera (poniżej) do osoby, która ma skorzystać z wejściówki wraz z poniższym linkiem do rejestracji: 

https://konferencje.ptwp.pl/pl/konferencja,451

Unikalny voucher należy wpisać podczas procesu rejestracji w dedykowane pola formularza (po wyborze sesji, w których dana osoba planuje uczestniczyć).

Otrzymany voucher można wykorzystać tylko raz i dotyczą udziału stacjonarnego!