↵ powrót do listy


2017-08-09 11:35

Zapraszamy do udziału w konkursie e-Commerce Polska awards

Jeszcze do 13 sierpnia można zgłaszać się do Konkursu e-Commerce Polska awards organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Po raz pierwszy w Konkursie są kategorie dla sektora e-medycyna. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są w 17 kategoriach z czego 3 dedykowane są e-medycynie.

IDEA e-Commerce Polska awards:
Dynamiczny rozwój technologii oraz zmieniające się preferencje i oczekiwania współczesnych klientów, którzy są „smart”, zmuszają sklepy oraz instytucje do nieustannej weryfikacji i ulepszania swoich platform, produktów i przede wszystkimi komunikacji z odbiorcami.

Konkurs e-Commerce Polska awards powstał z myślą nagradzania tych, którzy w sposób najlepszy i najszybszy dostosowują się do zmian, jakie zachodzą na współczesnym rynku.
Konkurs od lat skierowany jest do przedstawicieli małych, średnich i dużych sklepów oraz platform internetowych. W zeszłorocznej edycji Konkursu po raz pierwszy pojawiły się kategorie dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego, które znajdują się również w 5 edycji e-Commerce Polska awards. Nowością są kategorie skierowane do reprezentantów e-medycyny, e-administracji oraz do dostawców innowacyjnych technologii w tym agencji oraz domów mediowych dostarczających innowacyjnych rozwiązań technologicznych swoim klientom.

Zgłoś się do konkursu i wygraj statuetkę  e-Commerce Polska awards!  Zgłoś się!

KATEGORIE dla e-medycyny:

  • Najbardziej cyfrowe apteki
  • Najbardziej cyfrowe centra medyczne
  • Najbardziej cyfrowe rozwiązania dla szpitali

JURY
Kapituła Konkursu e-Commerce Polska Awards to grono profesjonalistów praktyków w branży gospodarki cyfrowej. Tradycyjnie sklepy będą też oceniane przez klientów w głosowaniu na najlepszą obsługę klienta. Szczegóły związane z głosowaniem znajdują się w regulaminie konkursu.

GALA KONKURSU
Tradycyjnie rozdanie nagród e-Commerce Polska awards odbędzie się podczas uroczystej Gali. W tym roku wręczenie nagród będzie miało miejsce 9 listopada w hotelu Novotel Warszawa Centrum. Wieczorne przyjęcie, na którym będzie obecnych około 200 przedstawicieli branży cyfrowej, to wspaniała okazja do networkingu biznesowego, wymiany myśli i wzajemnych inspiracji. Serdecznie zapraszamy, nie może Państwa zabraknąć!